WORLDTUR Türkiye turizminin başkenti Antalya’yı merkez bölge seçerek 2008 yılında Antalya’da kurulmuştur.
DEYLEM TURİZM SEYAHAT ACENTASI ünvanı ve 6098 belge numarasıyla, T.C. Kültür ve Turizm bakanlığına bağlı TURSAB üyesi A* grubu seyahat acentasıdır.

WORLDTUR; M.I.C.E., TATİL VE SEYAHAT, UÇAK VE OTOBÜS BİLET, TRANSFER HİZMETLERİ, FUAR HİZMETLERİ, SPOR ORGANİZASYONLARI ve TAŞIMACILIK HİZMETLERİ gibi uzmanlık gerektiren konularda, yaratıcı çözümleriyle Kurumsal, Özel şirket ve Kamu kurumlarına kaliteli hizmeti uygun fiyatlar da verme prensibiyle uzun süreli iş birliği sunmaktadır.


Vizyonumuz

Takım ruhu ile kusursuz hizmeti, mutlak başarıyı, mükemmelliği ve memnuniyeti hedefleyen etik değerlerden ve ilkelerinden ödün vermeden çalışan ve güven duyulan Yurt içi ve Uluslararası alanda tercih edilen bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Çağın gerektirdiği şartları ve sektörde trendlerini yakından takip eden WORLDTUR kurumsal bir kimlik ile kusursuz hizmet etmeyi kendine ilke edinmiş ve tüm projelerini kalite standartlarından ve etik değerlerimizden ödün vermeksizin sektörde fark yaratabilmek ve yüksek kalite de hizmet üreterek bu memnuniyetini gerçekleştiren dinamik yapıda bir kuruluştur.

Değerlerimiz

Hedefi doğru tespit ederek amaca yönelik hizmet vermek.
Planlama, Koordinasyon ve Gelişimine önem vererek özenli ve bilinçli çalışmak.
Organizasyonlarımıza çağdaş ve bilimsel yaklaşım ile çözümler üretmek.
Hizmetlerimizde yeni teknoloji ve teknikler kullanmak.
Dürüst, Güven ve Sorumluluk duygusunu taşımak.

ÖNCE GÜVEN, ÖNCE KALİTE, ÖNCE HİZMET ile bu önceliği beraber yaşayalım.
KAPAT